Práce řidiče

Moderní vozový park

Naše moderní flotila složená z tahačů Volvo vykouzlí úsměv a rozbuší srdce každého zapáleného řidiče. Vybavené nejmodernější technikou jako je hlídání mrtvého úhlu, tempomat, nouzový brzdný asisten a nebo nezávislá klimatizace, stejně tak kvalitní cisternové návěsy zaručují snadnou a bezproblémovou práci.

Naše tahače a cisternové návěsy odpovídají všem bezpečnostním a hygienickým standardům a zajišťují bezpečné pracovní prostředí.

Rodinná atmosféra

Jsme společnost, která přikládá vysokou hodnotu vzájemnému respektu. Rodinná atmosféra, ve které je výkon každého jednotlivce oceněn, je základem pro příjemné pracovní prostředí.

Těšíme se na každého nové zaměstnance!

Výborné finanční ohodnocení

Od našich zaměstnanců očekáváme to nejvyšší pracovní nasazení. Proto také platíme naprůměrně – protože dobré výkony musí být náležitě odměněny.

Potravinářský průmysl

U firmy Foodsped na Vás čeká čisté a bezpečné pracovní prostředí. Dodržování nutných hygienických podmínek je základním požadavkem. Díky tomu se také naši zaměstnaci mohou těšit na čisté pracovní prostřední potravinářského průmyslu.

Flexibilní pracovní režimy

U nás si může řidič vybrat z různých pracovním režimů tak, aby mohl dobře zkombinovat práci a čas doma. Také toto je důležý bod toho, aby se u nás řidič cítil dobře.

Spolupráce dispečera a řidiče

U nás pracují dispečer a řidič společně. Díky tomu může docházet k vzájemně výměně myšlenek a nápadů a díky tomu se může dosáhnout nejlepšího výsledku.

Naše motto „Společně zvládneme cokoliv.“ je tomu základem.

Co očekáváme:

Pro Tvou práci řidiče potřebuješ mít: řidičský průkaz skupiny C a E, profesní průkaz (kód 95), základní znalosti němčiny nebo angličtiny a minimálně 2 roky praxi v mezinárodní dopravě.

Dostal jsi chut´ jezdit s našimi moderními vozidly? Zažádej o práci zde!

Hledáte práci řidiče? Řidič ve Foodsped
Náš silný týmpro Vaše přepravy
Hledáte práci řidiče? Řidič ve Foodsped
Hledáte práci řidiče? Řidič ve Foodsped